Золоті Піски

Золоті Піски — унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі, чисте море, сонце, мінеральні джерела, незабутня атмосфера …
Курортний комплекс «Золоті Піски» розташований в національному парку Болгарії в 25 км від м Варна.

Свою назву курорт отримав завдяки широкому (до 100 метрів в ширину і 3,5 км в довжину) піщаного пляжу з золотим, чистим піском.

Через те, що курорт знаходиться на висоті всього 277 м над рівнем моря, ви маєте чудову можливість зіткнутися з унікальною флорою Золотих Пісків: зайці, соколи, фазани, олені, унікальний рослинний світ порадують вас своєю первозданністю.

У Болгарії ви можете вибрати будь-який вид проживання, харчування та розваг.

Любителі активного відпочинку знайдуть тут прекрасні умови для занять віндсерфінгом, водними лижами, вітрильним та іншими видами спорту, на відкритому повітрі або в залі. На курорті багато басейнів, тенісних кортів, спортзалів. Є на курорті стежки для верхової їзди та велосипедні доріжки, майданчики для ігор — в кеглі, волейбол баскетбол, настільний теніс. Є свій кінотеатр, театр під відкритим небом і казино, є навіть дитячий сад, щоб дати можливість мамам і татам по-справжньому відпочити. Багаті Золоті Піски і джерелами мінеральних вод, на базі яких створені оздоровчі центри.

Завдяки клімату, гарячим сірчаним джерелам, найчистішому ласкавого моря і унікальним пляжам він по праву називається «Перлиною Болгарського узбережжя».

Золоті піски — кліматичний курортний район Чорноморському узбережжі Болгарії. Розташований на території національного парку в 18 км на північний схід від Варни. Місце масового паломництва туристів з Німеччини, Східної Європи та Росії, що привертає відпочиваючих м’яким кліматом і прийнятними цінами. Освоєння курорту почалося в 1957 році.

Зима на курорті м’яка (середня температура січня -2 ° C), літо дуже тепле (середня температура липня 22,5 ° C) і сонячне. Щорічно випадає близько 430 мм опадів.

Для лікування використовуються природні чинники: морський клімат, сонячний ультрафіолет, морська вода, багата солями і мікроелементами, лікувальна грязь і різні види лікарських рослин.
На Золотих пісках — кращий дрібнопіщаний пляж на всьому узбережжі Чорного моря (шириною до 200 м). Є численні санаторії, готелі, будинки відпочинку, водолікарня і ін. Безліч ресторанів, дискотек і інших розваг.

Пам’ятки — каплиця Св. Іоанна Хрестителя, скельний монастир Аладжа (XIV століття) і мінеральні джерела.