Нерухомість у столиці Болгарії

Софія є міжнародним транспортним вузлом: залізничні лінії і автомагістралі, аеропорт. У Софії побудовано метро. Університети, академії, Болгарська академія наук (БАН), музеї, театри, опера і інші наукові і культурні інститути.

 

Софія є великим туристичним центром Болгарії а нерухомість Софії- привабливою і вигідною інвестицією. У місті більше 250 пам’ятників історії і архітектури. Незважаючи на велику кількість розвалин різних візантійських будівель, і мусульманських мечетей, свідчень довгої і різноманітної історії Софії, з часом місто не втратило минулу велич. Деякі з найбільш вражаючих архітектурних споруджень нинішньої столиці датуються періодом після Звільнення

Болгарії від ярма Османа в 1878 році. Уздовж широких, обсаджених деревами бульварів, коштують будівлі кінця XIX — почала XX віків. Кріпосні стіни Софії, що захищали її упродовж 12 віків, оточують центр міста, де до цього дня зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Серед цікавих архітектурних пам’ятників виділяються древня церква Св. Софії (V — VI століття), будівлі Софійського університету ім. Климента Охридского (1888) і Народного театру ім. Івана Вазова, величний собор Олександра Невского (1904-1912). Собор є найбільшим православним храмом на Балканах і одним з найбільш шанованих православних храмів у ,Європі.

Софію неможливо просто описати, треба приїхати — і відчути красу і велич цього міста!