Безкоштовна ознайомлювальна поїздка

Упродовж багатьох років роботи з клієнтами, ми переконалися, що самим найкращим способом купити нерухомість для клієнта, являється ознайомлювальна поїздка, яка ретельно планується і організовується індивідуально, згідно з побажаннями і перевагами кожного. За нашими підрахунками, ідеальним і найповноціннішим варіантом є чотириденна ознайомлювальна поїздка.

 

Тому ми і пропонуємо Вам чотириденну поїздку в республіку Болгарія, з метою ознайомлення з різними проектами і районами, в яких Ви хотіли б придбати нерухомість. Це допоможе Вам зорієнтуватися в незнайомій країні і відчути місцевий колорит. Наші фахівці маркетингового відділу детально спланують і ретельно організують для Вас увесь маршрут, під час якого Вам будуть запропоновані до показу першокласні апартаменти і комплекси.

 

Наше завдання, надати Вам повну і ясну картину ситуації з нерухомістю в країні, дати Вам можливість відчути дух і побут Болгарії, її перспективу і напрям розвитку. Показати найбільшу кількість нерухомості, що відповідає Вашим вимогам.

 

Зразковий план поїздки.

По прильоту в аеропорт Болгарії Вас зустріне наш русскоговорящий представник, якого Ви дізнаєтеся по табличці з Вашим прізвищем, який і займеться Вашим розміщенням в готелі. Він супроводжуватиме Вас упродовж усього перебування в Болгарії. Наступні два дні Вам запропонують оглянути різні проекти, які відповідають Вашим вимогам, а увечері Ви зможете ознайомитися з місцевим способом життя.

У останній день Вас відвезуть назад в аеропорт до Вашого рейсу.

Зазвичай, вже до другого дня перебування, 99% наших клієнтів вибирають ідеальну нерухомість для себе.

 

Бажаємо вдалих придбань!

 

 

 

 

 

* Безкоштовна ознайомлювальна поїздка по огляду нерухомості — умови:

 

  1. Ми беремо на себе оплату усіх витрат, пов’язаних з поїздкою, за винятком авіаквитків. У випадку, придбання нерухомості в Болгарії вартістю до 50 000 євро, ми відшкодовуємо Вам вартість одного квитка.
  2. Ми залишаємо на власний розсуд вибір комфортабельного готелю, згідно Вашої програми, але не менше чим 3 зірки.
  3. Якщо Ви побажаєте залишитися на триваліший термін або поміняти готель, усі пов’язані з цим витрати оплачуються Вами самостійно.