10 ПРИЧИН КУПИТИ НЕРУХОМІСТЬ БОЛГАРІЇ

1. Зростання цін на нерухомість в Болгарії, яка постійно зростає в ціні внаслідок збільшення попиту на неї. Болгарія знаходиться в Євросоюзі і має довгострокові ділові відносини. Також найближчим часом Болгарія вступить в Шенген, після чого очікується різкий стрибок цін на нерухомість. Отже, купити будинок в Болгарії, з вашого боку — це вигідне вкладення капіталу.

2. Нерухомість в Болгарії коштує незрівнянно менше, ніж в Україні. Розкішна вілла в Болгарії на березі Чорного моря обійдеться вам в кілька разів дешевше, ніж маленька квартирка в Києві чи іншому місті України.

3. Будучи власником будь-якої нерухомості в Болгарії, ви зможете вільно подорожувати по Європі, так як ця країна є країною Європейського союзу і підписала Шенгенську угоду. Підписавши Шенгенська угода, — Болгарія не матиме паспортного і митного контролю з рядом держав «Європейського союзу».

4. Купуючи нерухомість в Болгарії, — ви забезпечуєте собі можливість отримання європейського громадянства.

5. Болгарія — країна зі стабільно економікою, що розвивається, а також з прекрасно розвиненою інфраструктурою і дружніми країнами-сусідами. Зі сходу омивається Чорним морем, що дозволяє відпочивати на море. Також межує з Грецією і Туреччиною на півдні, а з Сербією і Македонією — на заході і з Румунією — на півночі.

6. Клімат Болгарії схожий дуже на клімат України, а також як і Україна має вихід до Чорного моря. Власники і покупці нерухомості Болгарії не піддаються ризику різкої акліматизації.

7. Болгарський, Російську та Українську мови дуже схожі, так як мають загальний алфавіт Кирилицю і загальні етнічні корені. Тому, купивши будинок в Болгарії, у вас не виникне мовного бар’єру.

8. Населення Болгарії доброзичливе і гостинне по відношенню до російськомовних громадян з України та Росії. Будучи в минулому країною дружньою по відношенню до СРСР (союзу совєцьких соціалістичних держав), багато вчили російську мову і Україна була братською країною.

9. Болгарія славиться як морськими, так і гірськолижними курортами, які розташувалися на Балканських гірських вершинах в східній частині Балканського півострова і займає 22% його площі. Таким чином в країні надається можливість цікавого відпочинку в усі сезони.
10. Екологія країни знаходиться на високому рівні. Тут прекрасний повітря, дуже багато зелені і квітів. Ось чому, купивши будинок в Болгарії, ви зможете не тільки проводити приємно час відпустки з родиною, а й жити користуючись усіма благами розвиненою Європейської країни.